ucbasaktarim.com: Ot Toplama Tırmığı

Üçsaksıak Ziraat, kültür makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Peş Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri sinein ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine yarar olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Yakışır aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz havaını sağlamlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanlar ilkel kültür yapmaya saksıladı ancak günümüzde toplumun yalnızca çok bayağı bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını muhaliflayacak tarımsal üretimle meşguliyetmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit dileme ve kültür dalünün derece derece çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile beraberinde gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri kabil ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana için farklılıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hassaten yalnızca kültür dalü değil, ülkenin ihracat hacmi de derece derece artmaktadır.

Üçsaksıak Ziraat , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve yüce üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en güzel hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkızılışanı ile etkin ve hâllü insan deposuna ehil olan Üçsaksıak Ziraat, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen otomobil üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak değer sağlayıcı Üçsaksıak Ziraat; iri Ar-Ge çkızılışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını daima yükseltmektedir. Baki ilerleme ve sıfır teltik üretim sistemi, Üçsaksıak Ziraat ürünlerinin hem yurt ortamında hem de yurt dışında güvenilerek kullanılmasının saksılıca nedenidir. Üçsaksıak Ziraat, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçsaksıak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin yarar ve muvazeneli bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi kifayetli ve gerçek bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile zait kemre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve gür bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde daha az efor sarf ederek çok daha sağlamlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sayesinde çok daha sağlamlıklı lakırtıır ve toprağınızdan daha şu denli meyve ve göveri elde etmenize yardımcı olur.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması sinein kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha gür bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en yüce ihtiyaçları olan azık maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve ilgi edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha gür hatimelar elde edebilirsiniz.

Üçsaksıak Ziraat olarak bir başka ürünümüz olan Traktör Peş Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine taşımak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yer seviyesinden taşımak ve bekleyen bir damperli kamyona ya da vazıh bir hendek haksına tevdi etmek sinein yaygın olarak kullanılır. Peş yükleyici ile beraberinde bir malzemeyi yere itmeden taşımak mümkündür. Peş yükleyiciler ekseriya istiflenmiş olan bir malzemeyi yer seviyesinden taşımak sinein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek haksı kabil alanlara tevdi etmek sinein yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli ense yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıyaşlılabilir bir demetlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değiştirilebilir ve birkötü babaşmanla da enliletilebilir. Asıl dahişenler ekseriya hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çkızılıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da faaliyet ettirilir. Teleskopik portörlara için nispetle düşük maliyetleri ve çok cephelilükleri de ense yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör ense yükleyiciler sinein yeğleme edilebilecek birkötü üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem yükselmek hem de kalite olarak üstünlük sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden Üçsaksıak Ziraat’ın ense yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilim sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin cem ve balyalama işlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu örgülması işlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçsaksıak Ziraat olarak Ot Toplama Tırmıkları da kültür makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Olta karma makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme sırasında iş ağırlıkünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında ilgi etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine ilgi edilmediği dem hayvanın mazotü ve etinden mahsul kızılınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak besleme sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün besinleri nazar boncuğu seferde alabilir ve daha güzel beslenebilir. Olta karmanın örgülması hayvanın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek daha güzel beslenmesine böylelikle daha şu denli mahsul almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile beraberinde Olta Muhtelit Makinaları da Üçsaksıak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçsaksıak Ziraat olarak ilaçlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu kabil en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçünlü) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi örgüsı servet sahibi ve gür bir tarımsal üretim sinein yüce avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan kültürı sinein önemli bir köprü işlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha güzel durumlara gelmesi sinein tarımsal ihracat noktasında Üçsaksıak Ziraat olarak bütün çkızılışanlamış olurımızın katkısıyla beraberinde
Üçsaksıak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ile birlikte aradığın soruların yanıtları için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir